• phoca_thumb_l_front foto nkr website.jpg
Margreet Wijdenes

Margreet Wijdenes

donderdag, 11 januari 2018 18:15

Oefenspringen Wironruiters

dinsdag, 09 januari 2018 09:42

Clinic Tahnee van Wenum

dinsdag, 09 januari 2018 09:42

Bakbezetting

Bakbezetting:
Vrijdag 12 januari a.s., vanaf 13.00 uur opbouwen voor de menmarathon.
Zaterdag 13 januari a.s.: menmarathon, beide bakken bezet (les meneer Alkema gaat door).
Zondag 14 januari a.s.: westernclinic in bak 2.

maandag, 01 januari 2018 18:07

Bakbezetting

We gaan weer van start in 2018!
Een heel succesvol jaar gewenst.
Bakbezettting:
Vrijdag 5 januari 2018: menclinic Gerard Leijten, van 11.00-20.30 uur in bak 1.
Zaterdag 6 januari 2018: selectiewedstrijd M t/m ZZL, van ca. 09.30-19.15 uur. Beide bakken bezet.
Zondag 7 januari 2018: selectiewedstrijd B en L, van ca. 08.99-20.00 uur. Beide bakken bezet.

zaterdag, 30 december 2017 17:51

2018

woensdag, 27 december 2017 11:53

Laatste Heraut 2017

Lees HIER de laatste Heraut van 2017.

zondag, 10 december 2017 15:46

Schoonmaakdiensten 1e halfjaar 2018

Schoonmaakdiensten 1e halfjaar 2018

Voor de Schoonmakers geld, dat de sleutel op gehaald kan worden bij:

Sintia Hope, Oostertstraat 5 in Benningbroek vanaf 9 uur!in Benningbroek (vanaf 9 uur).

Bij
afwijken van schoonmaaktijden altijd even contact opnemen met:

Sintia (06-54905458) of Theresa (06-20725899).

H
oud altijd even contact met je mede schoonmaker, wie de sleutel ophaalt.
Bij verhindering ruilen met iemand anders uit de lijst.

Niet komen opdagen kost je 25,00 euro.



 

20 januari 2018

Daniëlle Fiene

Daniëlle Fiene

 
     
27 januari 2018

Marijke Kamp

Romy v.d. Wijngaart

 
     
  3 februari 2018 Liene Wiering
Sandra Rood
 
     
  8 februari 2018 Eva Commandeur (Bianca)
Daisy Bontekoning
Theresa maakt kantine los
     
10 februari 2018 Kirsten Boltendal Regio
     
17 februari 2018 Kirsten Boltendal
Elena Blokker
Kirsten neemt sleutel mee!
     
24 februari 2018 Marijke Kamp
Jiska Beerepoot-Sinnecker
 
     
  3 maart 2018 Cheyenne Rood
Bo Meijer
 
     
10 maart 2018 Kirsten Boltendal subtop
     
17 maart 2018 Marsha de Boer
Iris de Greeuw
?Menwedstrijd
     
24 maart 2018 Gaby Reuvers
Just Boerlage
 
     
31 maart 2018 Christa Oud
Quilia Oost (ouders)
 
     
  5 april 2018 Eva Commandeur (Bianca)
Daisy Bontekoning
Op donderdag!
Theresa maakt de deur los
     
14 april 2018 Sandra Rood
Iris de Greeuw
 
     
21 april 2018 Anita v.d. Berg
Anita v.d. Berg
's morgens tot 11.00 uur i.v.m. Tuigpaardendag
Theresa maakt de kantine los
     
28 april 2018 Dayenne v.d. Berg
Lieneke Wiering
 
     
  5 mei 2018 Just Bierlage
Cheyenne Rood
 
     
12 mei 2018 Marsha de Boer  
     
19 mei 2018 Elene Blokker
Esther Bergsma
 
     
26 mei 2018 Dayenne v.d. Berg
Annemiek Last
 
     
  2 juni 2018

Jiska Beerepoot-Sinnecker

Romy v.d. Wijngaart

 
     
  9 juni 2018 Sandra Rood
Lieneke Wiering
 
     
16 juni 2018

Daisy Bontekoning

Just Boerlage

 
     
23 juni 2018

Iris de Greeuw

Kirsten Boltendal

Kirsten heeft de sleutel mee
     
30 juni 2018 Laura Ursem
Laura Ursem
 
     
  7 juli 2018 Gaby Reuvers
Bo Meijer
 
     
14 juli 2018

Quinn Hoolwerff

Annelies o.d. Kelder

 
     
28 juli 2018    
     
4 augustus 2018 Wegens vakantie niemand ingedeeld.  Kirsten maakt schoon in de maand augustus
     
  Begin september grote schoonmaak, de 1e of 8e seotember. Preciese datum wordt later bekend gemaakt.

 

 

zondag, 10 december 2017 15:36

Kantinediensten 1e periode 2018

Indeling kantinediensten 1e periode 2018
Bij verhindering ruil je met iemand anders uit de lijst
Bij ruilen in het Regio weekend wil ik dat graag weten (06-20725899) Theresa
Niet op komen dagen kost je 25,00 euro

 

Vrijdag 9 februari 2018: Regio kampioenschappen

15.00-18.30 uur

Danielle de Boer

 

Xanelle Janssen

 

 

18.30-einde

Carina Langenberg

 

 

Zaterdag 10 februari 2018: Regio kampioenschappen

08.00-11.30 uur

Jasmijn Harder

 

Harriet Snellen

 

 

11.30-15.00 uur

Cornelie de Jager

 

Muriel Molenaar

 

Anneloes o/d Kelder

 

 

15.00-18.30 uur

Jolanda Blankendaal

 

Esther Berstra

 

 

18.30- einde

Lonneke Rijpkema

 

Chris Damen

 

 

 

 

Zondag 11 februari 2018: Regio kampioenschappen

08.00-11.30 uur

Marianne Blakborn

 

Gina Mijs

 

 

11.30-15.00 uur

Qiulia Oost (ouders)

 

Miranda Reus-Zweet

 

Kimberly Toonstra (Tanja)

 

 

15.00-18.30 uur

Sandra Groes

 

Astrid Kluitenberg

 

 

 

 

18.30- einde

Judith Rijpkema

 

Gaby Reuvers

 

 

Zaterdag 10 maart 2018: Subtop wedstrijd

08.00-11.30 uur

Ingrid Snellen

 

Esther Bergstra

 

 

11.30-15.00 uur

Jessica Visser-Mol

 

Danielle de Boer

 

 

15.00-18.30 uur

Annemarie Kroon

 

Chris Damen

 

 

18.30- einde

Sandra Hoogeveen

 

Harriet Snellen

 

 

Zaterdag 24 maart 2018: Dressuur Z+ZZ

15.00-18.30 uur

Astrid Kluitenberg

 

Sandra Groes

 

 

18.30- einde

Cornelie de Jager

 

 

Zondag 25 maart 2018: Dressuur B t/m M2

08.00-11.30 uur

Marianne Blakborn

 

 

 

 

11.30-15.00 uur

Miranda Reus -Zweet

 

 

 

 

15.00-18.30 uur

Gina Mijs

 

 

 

 

18.30- einde

Judith Rijpkema

 

 

 

 

Zondag 1 april 2018: Subtop wedstrijd

08.00-11.30 uur

Ingrid Snellen

 

Gaby Reuvers

 

 

11.30-15.00 uur

Chantal Glas

 

Ilse Vijn

 

 

15.00-18.30 uur

Annemarie Kroon

 

Wendy van Duuren

 

 

18.30-einde

Beau Verheij


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag, 09 december 2017 17:19

Dinsdagavond

Vanaf 1 januari zijn de volgende lessen ingepland op de dinsdagavond:
Dinsdagavond: menles van 20.00-21.00 uur, in bak 1. Vooraf kan gesleept worden
Dinsdagavond: oefen trail van 19.00-20.00 uur, in bak 2. Alleen leden NKR.

donderdag, 30 november 2017 12:43

Selectie pony's

Zaterdag 2 december a.s. zijn beide bakken bezet van 08.00 tot ca. 18.30 uur, i.v.m. selectiewedstrijden pony's.

Pagina 1 van 17